Toilet cabinet Livia Anthracite 60 x 163 cm Vicco
Product information "Toilet cabinet Livia Anthracite 60 x 163 cm Vicco"
- With "Livia", the upper bench shelf is the perfect addition to any home. Its optimal design and stylish appearance make it a good choice for any room.
- The storage cabinet has upper bench shelves for additional storage space and a high-quality toilet basket structure for organized storage.
- DIMENSIONS: Toilet shelf measures 60 cm wide, 20 cm deep and 163 cm high. More precise dimensions can be found in the photos.
- MATERIAL: The toilet shelf is made of easy-care MDF.
- SCOPE OF DELIVERY: Toilet cabinet, assembly instructions, assembly material (decoration not included)
---
Technical details:
Colors:
Anthracite, wood
Dimensions:
60 x 163 x 20 cm (WxHxD)
Material:
MDF
Article weight:
17.5 kg
Article weight incl. packaging:
17.5 kg. Packaging:
19.4 kg
---
SCOPE OF DELIVERY: Toilet cabinet, assembly instructions, assembly material (decoration not included)The Livia toilet cabinet combines stylish design with practical functionality. With its generous storage space and natural coloring, it brings order and warmth to any bathroom.
| Colour: | Anthracite |
|---|---|
| Colour: | anthracite |
| Stil: | Modern |
| Version: | Toilet cabinet |
| Width: | 60cm |
| Height: | 163cm |
| Length: | 20cm |
| Weight: | 16.8kg |
Sold with
Same goods
Price
Color
Corpus color
Door color
Categories